icon

Twitch

9.1.1 için
Android

4.4

24

Yeni resmi Twitch uygulaması

4M

Bu uygulamayı oyla

Twitch, aynı adı taşıyan servisin (yeni) resmi uygulamasıdır ve video oyunları oynarken yayınlamanıza, diğer oyuncuların yayınlarını izlemenize, onlarla irtibata geçmenize, diğer oyuncularla konuşmanıza ve tarayıcınızdan genellikle yapabileceğiniz herşeyi yapabilmenize izin verir.

Bu uygulamadan, sizin gibi aynı kanalda bulunan oyuncularla sohbet ederken favori oyununuzu oynayan diğer kişileri izleyebilirsiniz.

Bunun yanısıra, Twitch'in bu versiyonu yayınlarından para kazanmak isteyenlere de izin verir. Bu yolla, takip edilmenin yanısıra favori oyunlarınızı oynarken para kazanabilirsiniz.

Uygulama 3G ve WiFi ile mükemmel şekilde çalışır ve video kalitesini değiştirmenize izin vererek eğer 3G kullanıyorsanız çok veri harcamamanızı sağlar.

Twitch, sıklıkla bu servisi kullananlar için her zaman yanlarında taşıyabilecekleri kullanışlı bir uygulamadır. BUnun Twitch uygulamasının yeni bir versiyonu olduğunu ve bir önceki versiyonunun (versiyon 3.2.3) artık resmi desteğe sahip olmadığını unutmamak önemlidir.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üstü sürüm gerektirir.

X